ANA SAYFA ÇÖZÜMLER REFERANSLAR İLETİŞİM EN
 

Sosyal Sorumluluk
Başarı dolu 22 yılda bizimle olan tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler!

 ATS YAZILIM A.Ş. olarak; içinde bulunduğumuz topluma karşı görev ve sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz düzeyde iyi bir
kurumsal vatandaş olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle tüm çalışmalarımızı; çalışanlarımız ve paydaşlarımızla ilişkilerimizi sosyal, kültürel, ekonomik ve çevresel konulara hassasiyet sahibi bir kimlikle, etik değerlere sorumluluk sahibi yaklaşımlarla gerçekleştiriyoruz.

Çevresel, kültürel ve toplumsal gelişmeyi önemsiyoruz. Bu amaçla; geleceğin iş dünyasında yerini alacak gençlerimize; günümüz ve geleceğin bilişim sektörünü verdiğimiz seminerlerle anlatıyoruz.

Amacımız, gençlere bilişim sektörünün iş dünyasındaki yerini deneyim, tecrübe ve bilgi birikimimizi harmanlayarak gönüllülük esasında eğitim çalışmaları ile aktarmaktır. Profesyonel hayatta karşılaşılacak aksiyonu bilişim ile yönetebilme konularında seminer ve eğitim şeklinde gönüllü olarak danışmanlarımızın ve deneyimli yöneticilerimizin bilgi birikimiyle aktarmak projemizin en önemli gayesidir.

Deneyimli yöneticilerimiz ve danışmanlarımızla verdiğimiz eğitim seminerlerinde; gençlerimizin bilişim sektöründeki dönüşümü görmeleri, bu dönüşümün ise iş dünyasında ciddi bir dinamik olduğunu ve teknolojinin artık hayatımızın kaçınılmaz bir parçası olduğunu göstermeyi hedefledik.

Bulunduğumuz bölgede bilişim sektörünün öncü firması olarak gençlerle buluşma fırsatı yakaladık. Gençler üst düzey yöneticilerimizle tanışma fırsatı yakaladı. Gençlerimiz verdiğimiz seminerlerde; interneti güvenli, faydalı ve efektif nasıl kullanılır bunu öğrendi. Gençler arasındaki arkadaşlık ortamına ortak olarak aralarında sinerji oluşturduk. Bu sinerji onların hayallerini birbirleriyle paylaştığı gelecek yatırımlarının temel taşını oluşturdu.

 
Bizi Tercih Edenler
2,000+ Proje Yaptık! Sizin işiniz için de iyi fikirlerimiz var. Gelin, projenizi birlikte hayata geçirelim.
 


 
Kurumsal Çözümler Destek Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri
Firmamız Hakkında
Sosyal Sorumluluk
Hesap Numaralarımız
Gizlilik Politikamız
Görsel Dökümanlar

Özel Yazılım Geliştirme
Mobil Uygulama Geliştirme
Web Yazılımı ve Tasarımı
e-Pazaryeri Yazılımları
e-Ticaret Yazılımları
e-Tahsilat Sistemleri
Proje Danışmanlığı

Müşteri Girişi
Ücetsiz Eğitimlerimiz
Domain Sorgulama
Terimler Sözlüğü
Veri Merkezimiz
Geri Bildirim Gönder

0850 532 28 14 
info@atsyazilim.com
© 1998 - 2024 ATS YAZILIM A.Ş. Her hakkı saklıdır.