ANA SAYFA ÇÖZÜMLER REFERANSLAR İLETİŞİM EN
 
 

Çözümlerimiz

2,000+ Projeye imzamızı attık! Gelin, fikirlerinizi birlikte hayata geçirelim.

 
Özel Yazılım Geliştirme

İşletmenizin kurumsal yapısına ve işleyişine göre iş akışlarını tanımlayarak, talep ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz / sonraki aşamalarda ihtiyaç duyacağınız sistem ve özel yazılımları araştırarak projelendirip, size özel en ideal çözümü sunabilmek için neredeyse tüm platformlarda çalışmak üzere özel uygulamalar ve entegre sistemler geliştirmekteyiz. Onlarca farklı sektör için geliştirdiğimiz 2,000'den fazla özel yazılımın getirdiği deneyim ve tecrübe ile size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikteki profesyonel yazılım ekibimiz, uygulamalarınızı, birikimleri ve uzmanlıklarıyla birleştirerek esnek, kolay kullanımlı ve işletmenize en iyi faydayı sağlayacak biçimde hazırlamaktadır.

Mobil Uygulama Geliştirme

iOS ve Android işletim sistemleri için, cihaz yetenekleri ve mobil yazılım teknolojilerini kullanarak, her sektöre uygun uygulamalar geliştirmekteyiz. Talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel olarak hazırlanan mobil uygulamalar ile, siz de işinizi mobil cihazlar ile dilediğiniz yerden özgürce yönetebilir, fikrinizi bir mobil uygulamaya dönüştürerek mobil uygulama marketlerinde yerinizi alabilirsiniz.

Web Tasarımı ve Yazılımı

Tüm zamanların en hızlı gelişen ve dünya çapında kabul gören tanıtım aracı web siteleri bir işletmenin olmazsa olmazı. Amacı doğrultusunda, doğru tekniklerle hazırlanmış bir web sitesi, işletmenizin, ürnlerinizin ya da vermekte olduğunuz hizmetlerinizin iyi bir şekilde tanıtılmasına çok yüksek oranda fayda sağlayacaktır. Gelin birlikte işletmenize en uygun web sitesini projelendirip hazırlayalım. Unutmayın, doğru altyapı ve yeni nesil yazılım teknikleri ile hazırlanmamış bir web sitesi size müşteri kaybettirmenin yanı sıra, Google, Yandex vb arama motorlarında rakiplerinizin sizden üst sıralara yükselmelerine sebep olacaktır.

e-Pazaryeri Yazılımları

C2C, B2B, B2C gibi tüm satış platformları tek çatıda toplayan e-Pazaryeri çözümlerimiz ile sektörel veya genel pazar için Türkiye'de çok az sayıda olan pazaryeri siteleri arasında siz de yerinizi alabilirsiniz. e-Pazaryeri sistemlerimiz, Türkiye'de faaliyet gösteren ve Sanal POS hizmeti veren tüm banka ve ödeme kuruluşlarının altyapıları ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

e-Ticaret Yazılımları

1500+ firmanın tercih ettiği, Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret altyapısı ile tanışın. Tamamen kullanıcı deneyimleri ve talepleri doğrultusunda geliştirilen sanal mağaza yönetim panelimiz, kullanıcı dostu tasarımı ile işinize yön verecek verimli raporlar alabilmeniz için özel olarak tasarlandı. Diğer hazır e-ticaret paketlerinde olmayan "eşsiz raporları ve modülleri" sayesinde ETicaretSoft ile e-ticaret yapmak artık çok daha kolay.

Detaylı incelemek için buraya tıklayarak ETicaretSoft sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

e-Tahsilat Sistemleri

e-Tahsilat çözümlerimiz ile bayilerinizden ve müşterilerinizden, internete bağlı tüm cihaz ve platformlardan (Cep telefonu, tablet, bilgisayar) kredi kartları ile isterseniz peşin, isterseniz taksitli olarak anında tahsilatlar yapabilirsiniz. Yapılan tahsilatlara otomatik ödeme dekontları gönderebilir ve sistemlerimizin muhasebe yazılımlarınız ile entegre çalışmasını sağlayabilirsiniz. e-Tahsilat sistemlerimiz, Türkiye'de faaliyet gösteren ve Sanal POS hizmeti veren tüm banka ve ödeme kabul firmalarının altyapıları ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

Proje Danışmanlığı

ATS YAZILIM, sektör deneyimlerini birçok seçkin firmayla paylaşarak danışmanlık desteği vermektedir. Hazırlamakta olduğunuz veya hazır olan projenizin, olası bir siber saldırı, sızma girişimi gibi durumlar için ne derece güvenli olduğunu, proje süresince karşınıza çıkabilecek problemler, kod hataları, kullanıcı deneyimleri, stres testleri gibi konularda tüm bilgi birikimimiz ile yanınızdayız.

     
Proje sonrası destek:
Tamamladığımız ve uygulamaya aldığımız yazılımların sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çalışması için, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve görüşme anketleri ile kayıt altına aldığımız, kalite puanı ile değerlendirilen destek ekibimiz, telefon, eposta ve ticket sistemi ile daima destek için hazır olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen 
0850 532 28 14 numaralı telefondan bize ulaşın.


Bizi Tercih Edenler
2,000+ Proje Yaptık! Sizin işiniz için de iyi fikirlerimiz var. Gelin, projenizi birlikte hayata geçirelim.
 


 
Kurumsal Çözümler Destek Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri
Firmamız Hakkında
Sosyal Sorumluluk
Hesap Numaralarımız
Gizlilik Politikamız
Görsel Dökümanlar

Özel Yazılım Geliştirme
Mobil Uygulama Geliştirme
Web Yazılımı ve Tasarımı
e-Pazaryeri Yazılımları
e-Ticaret Yazılımları
e-Tahsilat Sistemleri
Proje Danışmanlığı

Müşteri Girişi
Ücetsiz Eğitimlerimiz
Domain Sorgulama
Terimler Sözlüğü
Veri Merkezimiz
Geri Bildirim Gönder

0850 532 28 14 
info@atsyazilim.com
© 1998 - 2024 ATS YAZILIM A.Ş. Her hakkı saklıdır.